Aromatyczna Pracownia

aroma1

AROMACI

Wiele z Was pyta mnie co oznacza moje logo AROMACI. Nie jest to przypadkowe logo, ma swoje określone znaczenie i symbolikę, dziś podzielę się tym z Wami.

Przede wszystkim projektując logo chciałam nawiązać do moich pasji i zainteresowań, dlatego na pierwszy plan wysuwa się okrągły kształt czyli symbol Matki Ziemi (Słowiańska Mokosz). Z kształtem nie miałam problemu wiedziałam, że będzie to okrąg, w końcu ziemia jest okrągła. Wnętrze zajęło mi znacznie więcej czasu, ponieważ chciałam w nim zawrzeć elementy związane z naturą, ostatecznie ujęłam w nim 2 akcenty moich ukochanych roślin czyli lnu i lawendy.

AROMALOGO

Osiem listków wokół okręgu oznacza wszechobecną przyrodę, natomiast towarzyszące im tajemnicze pałki nawiązują do kulek lnu rosnącego na łące.

Nie przypadkowo umieściłam po 4 kulki na 8 pałkach – symbol 84 ponieważ w 1984 roku się urodziłam – ma to dla mnie duże znaczenie.

Logo prezentuje w różnych kolorach, na każdym możliwym etapie mojego życia. W różnych przestrzeniach, miejscach, z różnymi ludźmi lub emocjami mi bliskim.

Dla Was symbole mają znaczenie?

IMG 0173

Post a Comment